Ziggo,
Ik ben als sinds jaar en dag aangesloten bij Home, en later Ziggo, nooit echt problemen gehad met Ziggo dus tot zover tevreden. Op 26 november een storing telefonisch gemeld omdat ik wel internet had en geen TV, de Ziggo monteur kon niet eerder komen dan 4 december, duidelijk tegen de persoon aan de telefoon doorgegeven dat ze minimaal een half uur van te voren moeten berichten omdat ik van mijn werk moet komen, dat was geen probleem volgens de medewerker. Ik krijg om 12.40u een SMS, ik ben om 13.00u thuis en wat denk je, een kaart in de bus 12.45u is de monteur geweest. Ik weer bellen met Ziggo, meneer u moet € 35,00 betalen want u was niet thuis, lijkt mij dan toch niet helemaal reëel, monteur bellen om terug te laten komen gaat niet, oplossingsgericht/klantvriendelijk meedenken helemaal niet. Maar goed een nieuwe afspraak gemaakt, we kunnen niet eerder dan 16 december, wat een waardeloze service!!, even voor de duidelijkheid zit je dan drie weken zonder TV!!, ze spreken wel over voorrijkosten, maar een vergoeding voor geen TV kunnen kijken wordt niet over gesproken!! Op 5 december weer contact gehad met Ziggo omdat ik zelf maar aan het sleutelen ben gegaan, ik was er al snel achter dat de coax aansluiting in de meterkast niet goed was, er kwam echt 0 signaal binnen, ze zouden een apparaat opsturen wat tot op heden nog niet binnen is ( nu 28 december). Gelukkig woont er in de buurt een Ziggo monteur die toevallig zo’n apparaat in de bus had liggen. Dat apparaat gemonteerd en alles werkt weer. Ik heb meteen de afspraak afgezegd omdat ik zelf het euvel heb opgelost, aansluitend een mail naar Ziggo gestuurd of de kosten dan niet kunnen vervallen, geen reactie van Ziggo.
Vandaag krijg ik de factuur, en jawel met de € 35,00 extra kosten van de monteur die te vroeg was conform afspraak. Ik ben zo langzamerhand echt klaar met Ziggo, wat mij betreft het meest klantonvriendelijke, waardeloze kut bedrijf waar je maar beter GEEN zaken mee kan doen.
Ik zit er zwaar aan te denken om naar KPN over te stappen, Ziggo zou ik zeer zeker niet aanbevelen.
Groeten van een zwaar teleurgestelde klant
Slechte service, alles duurt lang, slechte kwaliteit voor bijna €80 per maand! Horizon box loopt wekelijks vast, tientallen keren gemeld de laatste jaren maar er verbetert niets.