Autovendi
Alle reviewsAutovendi
Alle reviews (122)
Nog geen reviews!
Ga op zoek naar bedrijven waar je ervaring mee hebt en schrijf er reviews over! Je reviews dragen bij aan een transparantere markt en zorgt voor betere betrouwbaarheid van bedrijven
Niks
Waardeloze website met liegende customer service.
Enkele maanden geleden besloten om mijn Audi A3 te willen verkopen, zodoende bij deze website uitgekomen.
Het eerste contact verliep aardig goed. Duidelijke vragen werden er gesteld, enzovoorts.
Tot we op het punt van de auto aankwamen. A) het te behalen bedrag wat ik wilde zou nooit gaan lukken voor een auto in die toestand en B) ik werd ook nog afgedaan als een of andere doedelzak omdat ik aangaf de auto niet te willen verkopen zonder dat deze weer compleet netjes in orde gemaakt was. De persoon aan de lijn was hier ook enorm denigrerend over. Nadat ik heb aangegeven geen zaken meer met ze te willen doen hebben ze me toegezegd uit het systeem te halen.
Tot vandaag, donderdag 28 september. Ik word door dezelfde persoon terug gebeld die ik toentertijd ook aan de lijn had met de vraag wat de status van de auto was. Toen ik eenmaal had aangegeven na het negatieve contact eerder dit jaar door hem werd de schuld afgeschoven op "Sam". "Sam" maakte nog wel eens wat lullige, denigrerende foutjes dus "Sam" werkt er niet meer.
Ontzettend grappig verhaal, en wat het zo grappig maakt is dat "Sam" gewoonweg niet bestaan heeft.
Ide, Iede, of hoe je je naam ook spelt, ik heb alle voicemail berichten bewaard. Wat een ongelooflijk vreselijk mens ben je dat je collega's gaat verzinnen om de schuld uit je eigen schoenen te halen.Auto verkoop
De voorwaarden zijn moordend en ze houden zich zelf niet aan de voorwaarden. De bedrijven die de auto komen ophalen zeiken om elk klein dingetje en proberen in persoon van alles te vinden om af te dingen. Ze adverteren met geen gedoe maar dat is dus niet zo.
Verkopen
Wat een oplichters.
Zeer laag bod gehad van 2000€ op een prachtige Italiaanse auto dealeronderhouden met nog geen 74000 km op de teller
Man was zeer dwingend en grof aan de telefoon.
Hier moet je echt geen zaken mee doen.Nare ervaring!Auto
Koper ging ter plaatse ineens afdingen, ondanks dat ik krassen wel vermeld had!
Auto
Slechste autobedrijf ooit en de grootste oplichters , ze zeggen telefonish dat ze je auto perdirect gaan verkopen daarna verlengenze het naar 2 weken als jij zegt dat jij nie zolang wil wachten bedreigen ze je met een boete van 350 euro en zeggen dat het opde site staat dat het tot 2 weken mag duren .. nooit zaken doen met deze vieze afpersers
auto
WEET DAT JE VOLGENS HET NEDERLANDSE WET 14DAGEN BEDENKTIJD HEBT ALS JE TELEFOISCHE OVEREENKOMST BENT AANGEGAAN.
BINNEN DIE TIJD MAG JE EEN OVEREENKOMST ONTBINDEN ZONDER EXTRA KOSTEN. BETAAL NIETS AAN AUTOVENDIVerkoop auto
Wees gewaarschuwd.
Als onwetende consument waren wij voornemen en gemotiveerd op onze auto te gaan bezuinigen een zuinigere auto te gaan kopen.
Wij kwamen uit bij Autovendi na onze auto via diverse kanalen aangeboden te hebben zonder succes.
Er werd ons een bod gedaan vanuit Autovendi van €3500,- na overleg met de auto dealer waarvan wij een nieuwe auto zouden kopen deed ons een bod van €3200,-.
Na enkele afwegingen ben ik op hed bod van autovendi ingegaan, echter 5 min later belde de autodealer en evennaarde dit bod.
Uit gemak verkozen wij voor inruil.
Hooguit 10min later belde ik Autovendi op en vertelde hen de uitkomst met de autodealer.
Onze contactpersoon was er niet direct dus heb op de overeenkomst beantwoord af te willen zien van de verkoop.
Tot mijn teleurstelling kreeg ik direct een annuleringsfactuur a €557,- omdat de overeenkomst niet meer geannulleerd kon worden.
Nu ligt de kwestie bij de rechtsbijstand.
Belangrijk te weten.
- een deal is een deal, annuleren mondt uit in 15% van het afgesproken bedrag.
- algemene voorwaarden zijn niet direct zichtbaar
- enige vorm van redelijkheid is er niet, immers is ook een annulering een verdien model, want 15% van het bod in welke begrijpelijke taal is het logische om dit te berekenen, welke schade word er berokkend?
- het opgenomen gesprek mag sercatische beantwoord beluister worden op het hoofdkantoor onder het genot van een bakje koffie
- je kunt hier iedere auto (buurman,zus of wie dan ook) te koop aanbieden, het probleem zal alleen worden dat het goed niet kan worden overgedragen wat resulteert in een ingebrekestelling.
Als onwetende consument die enkel alleen als doel had te willen bezuinigen op een auto om spaargeld te reserveren voor het kopen van een huis voor ons gezin is de uitkomst met het in zee gaan met autovendi teleurstellend.
Mijn review is bedoelt om andere bewust te maken dat het in zee gaan met autovendi een weloverwogen keuze moet zijnBizar lage prijzen
Ik heb mijn auto aangeboden en vrij snel werd ik gebeld. Mij werd gevraagd wat ik voor mij auto zou willen hebben. Ik dacht rieel te zijn met 17.000 euro voor een Mercedes a-classe uit 2016. Echter werd mij meteen gezegd dat ze een soort gelijke auto vrij recent hebben verkocht voor 12.000 euro. Ik dacht even gek te worden en heb het gesprek afgekapt. Een dag later heb ik de auto verkocht aan een locale autohandelaar voor 17.500 euro!
Laat je niets wijs maken het is een scam!Dubieus handelen van opkoper gedoogd door AutoVendi
In eerste instantie goed geholpen door AutoVendi; echter bij overdracht van de auto bleek de opkoper (Car Store Brabant) ineens een kapotte koppacking te zien. De auto was alleen nog als "sloopauto" over te nemen; repareren was absoluut niet mogelijk; verkoop onmogelijk. De minimumprijs was helaas "de deal". Toch bleek de Matiz toch ineens tegen "de geschatte verkoopwaarde" van Car Store Brabant (als deze goed was) verkocht te zijn. "Een prima auto, volgens advertentie, zonder mankementen". Een gevoel van bedonderd te zijn. AutoVendi "kon hier uiteraard niets aan doen" en Car Store Brabant (opkoper) intimideerde mij behoorlijk met de nodige dreigende taal. Zeer ernstig.
Super goede website
Super goed geholpen door Autovendi, ze nemen duidelijk de tijd voor je en zijn bereid iets extras te doen om je volledig tevreden te stellen.
Geen auto verkocht
Niet aan beginnen zijn zwaren oplichters
Niet
- annuleringskosten zonder eigen toedoen worden gestuurd + incasso
- niet vriendelijk over mail en telefonisch
- biedingen niet naar waardeGeen
Asociaal en onprofessioneel
Geen koop
Pas op voor deze website.
Koper kwam afspraken niet na en vervolgens werden en hoge incasso kosten mijn kant opgestuurd.
Koper is bij autovendi beschermd, verkoper wordt in de kou laten staan.
Pas hier voor op en kies aub voor het particulier verkopenGreat, Fast and very Reliable
Wow.. what a great service. I was immediately contacted by phone by Martijn from AutoVendi. I had very nice conversation and he also facilitated a great deal for us. The car was picked from home with prior appointment and fixed guaranteed price with no negotiations. I can not thank enough to Martijn and AutoVendi.
Verkoop Skoda
Na aanmelding werd ik vlot gebeld door iemand van de klantenservice van Autovendi. Uitgebreid de auto doorlopen en snel werd deze aangeboden. Hierop werd ook snel gereageerd door de kopende partij en de deal was gesloten naar tevredenheid van alle partijen. Bij aflevering een kleine hick-up, maar deze werd zeer professioneel door Autovendi opgelost. Wederom naar volle tevredenheid. Al met al een prima ervaring voor de eerste keer. Ik zal een volgende auto opnieuw aanbieden bij ze. Was getekend, Bart Rombouts
Een bak ellende
PAS OP OPLICHTING!! Dit is geen zaak met nette mensen maar een grote oplichtingspraktijk. Wees verstandig een gewaarschuwd mens telt voor 2!!
Melding maken bij het ACM
Ik heb ook problemen met auto vendi
Ze willen jou zo weinig mogelijk geld geven voor je oude auto
Nu heb ik het gecanceld omdat ik niet tevreden was over het afgesproken bedrag
Nu eisen ze 250 euro voor het niet nakomen van de afspraak stelletje oplichters
Ze bekijken het maar betaal ze niksVW Passat
Prettige partij om zaken mee te doen
Geen gezeur
Snelle verkoop
Niet de beste prijs (geven ze overigens duidelijk aan)
Prijs is vergelijkbaar met de ANWB dagwaarde calculator tussen "inruilprijs" - "verkoop tussen particulieren". De inruilprijs zou ik als referentie dan ook nemen als bodemprijs. Hangt natuurlijk wel af van staat en onderhoud en brandstofsoort.
Verkooptraject verloopt snel en prettig. Het blijven autoverkopers, dus enige verkooptechnieken sluimeren wel door. Niet vervelend overigens. Voordeel bij Autovendi vind ik dat de volledige verkoop op afstand plaatsvindt. Het is wel erg belangrijk dat je alle krasjes, deukjes ed. aangeeft aan Autovendi om discussie/onderhandeling achteraf te voorkomen. Na uitgebreide telefonische analyse gaan ze aan de slag en ontving ik binnen een dag al eerste biedingen. Uiteindelijk overeenkomst gesloten waarna de auto netjes thuis werd opgehaald door een autobedrijf. Auto werd overigens door koper bij ophalen wel uitgebreid geïnspecteerd. Digitale vrijwaring en betaling direct geregeld bij ophalen.
Wil je geen gezeur aan de deur en met weinig tijdsinvestering je auto verkopen tegen een OK-prijs, dan zou ik Autovendi zeker aanraden.
Wil je allerbeste prijs en veel tijd aan de verkoop besteden, kun je beter je auto via Marktplaats aanbieden.Opel Corsa
Nadat ik mijn auto had aangemeld werd ik dezelfde dag nog gebeld voor een taxatie. Ben blij dat we even gebeld hebben want er kwamen nog wat zaken aan het licht die ik zelf over het hoofd had gezien. Vervolgens samen een prijs bepaald en Autovendi heeft haar best gedaan om die prijs te realiseren. Uiteindelijk ook verkocht voor die prijs, netjes uitleg gehad over hoe het werkt en vervolgens de auto ingeleverd bij een keurig net bedrijf. Ik kan niet anders zeggen dan dat ik keurig te woord ben gestaan en al mijn vragen voordat ik de auto verkocht ook keurig beantwoord werden. Ik ben zeer tevreden.
Audi S3
Personeel is zeer vakbekwaam. Veel betere ervaring dan bij andere sites. Hier werd ik niet gepusht. Auto werd zeer kritisch doorgenomen wat goed is. Dit deden ze om verrassingen achteraf te voorkomen. Gelijk een tip voor iedereen die dit leest. Omschrijf ieder gebrek tot in detail. Heb ik ook gedaan en kreeg alsnog een prijs waar ik tevreden mee was. Bedrijf in Harderwijk was ook zeer vriendelijk en het geld stond direct op mijn rekening. Nooit meer Marktplaats.
Anderen bekeken ook

Wil je een keer op vakantie naar Groot-Brittannië of Ierland en ben je er nog nooit geweest? Wat zijn de leuke plekjes om te bezoeken, en waar...

Wanneer je op vakantie gaat vanaf Schiphol en je gaat naar de luchthaven met je eigen auto, dan wil je natuurlijk dat die veilig geparkeerd kan wor...

Wanneer je gaat vliegen omdat je op vakantie gaat of voor een zakenreis, dan wil je natuurlijk graag je auto veilig in de buurt van het vliegveld p...

Wow, snel je auto verkopen? Wat vinden anderen van zo’n dienst? Bij Ikwilvanmijnautoaf.nl is het mogelijk om zonder een enkele verplichting e...
volledig met piet eens grote oplichters zijn het